GÜRECİOĞLU AHŞAP MERDİVEN olarak , mesleğimize duymuş olduğumuz saygımızdan taviz vermeden sizlere hizmet vermekten gurur ve kıvanç duymaktayız. Müşteri memnuniyeti , Beğeni ve isteklerinize uyan, tasarımında sizin de pay sahibi olabileceğiniz ahşap merdivenleri üretmenin yanında, Kaliteli bir ürün sunmanın müşteri memnuniyeti için gerekli ama yeterli olmadığı inancıyla, projelendirmeden montaja kadar ve tabii montaj sonrasındaki tüm safhalarda müşterilerimizi hoşnut bırakmak için elimizden geleni yapıyor, satış sonrasındaki talepleri de titizlikle değerlendiriyoruz.

Misyonumuz

Her zaman için.. Müşteri Memnuniyeti... Doğru Çözümler Sunmak, , Tasarladıklarınızı hayata geçirmek, En iyiyi gözler önüne sunmak Amacımız Kalite.. Yaptığımız işi en iyi şekilde yapmak.

Farkı Yaşayın

Kendi özel ahşap merdiveniniz kadar güzel olan bir şeyin tasarım ve üretimi için bir firma seçerken teknik detayları, son rütuşları ve artı değer opsiyonlarını her firmanın özelliklerini ayırt edebilmeye yardımcı olabilmeleri amacıyla göz önünde bulundurun.. 
Size “Gürecioğlu Ahşap merdiven sistemleri  Farklılığı” hakkında daha iyi bir fikir verebilmek için - müşteri hizmetlerimiz, ürün kalitesi ve merdiven projenize dahil olacak detaylar gerçekten inandığımız ve bizi farklı kılan detayların altını çizdik. 
Bağımsız Kavisli Kirişler 
Standart bağımsız kavisli kirişlerimiz ahşaptan kat kat lamine edilerek yapılmıştır ve ahşap merdivenin bütününde ekstra güç ve denge sağlamlığı sağlayan, standart 3 cm. veya 4 cm.  kalınlıktadır. 
Özel bir merdivenin tasarım ve üretimini gerçekleştirirken tasavvur ettiğinize tam anlamıyla ulaşmada her adım nihai ürünü garanti etmeye yardımcı olmak için önemlidir. Yöntemimizin tam anlamıyla açıklandığından eminiz ve her aşamada ne beklediğimizi sizler biliyorsunuz. 
 
Gürecioğlu Ahşap Süreci
1.Aşama - Merdiven Dünyası Tasarım Kaynaklarınız
Yılların deneyimi bize çok geniş bir portföy derleyip toplama olanağı tanımıştır. Çevrimiçi fotoğraf galerimiz özel projelerimizin bir kısmını vitrine koymamıza ilham vermek için tasarlanmıştır. Aynı zamanda da düşüncelerinizi hayata geçirmek ve kendi özel ahşap merdiveninizi birkaç dakika içinde tasarlamanıza olanak tanıyan  (Merdiven Görselleştirici) de mevcuttur. Kapsamlı resimlerimiz çevrimiçi olarak incelenebilir veya size ücretsiz bir versiyonunu postalamamızı isteyebilirsiniz. resimler her tür ev veya ticari binanın tasarım ve stil fikirlerini sunar merdiven Satış temsilcilerimiz sorabileceğiniz her hangi bir soruyu cevaplandırmak ve tasarım süreci ile ilgili olarak yardım etmek amacıyla hazırdırlar. 
 
2. Aşama - Tasarım ve Fiyat Belirleme
Ahşap merdiven tasarımını evinizin veya binanızın geri kalan kısmında işler hale koymak en önemli önceliktir.  Vizyonunuzu iletişime açmak için size her olanağı tanımak ve düşüncelerinizi kağıt üzerine dökmek çok önemlidir. Eviniz veya binanızın herhangi bir ölçü veya mimari çizimi satış temsilcisinin gereksiz revizyonlara ihtiyaç duymaksızın en doğru çizim ve fiyat belirlemesini sağlayacaktır. Merdiven sistemi  tasarlandmış olduğunda, size detaylı bir değerlendirme ile imalat çizimlerini sağlayacağız. Herhangi bir gerekli modifikasyon fiyatlandırma ve çizimler tarafınızdan onaylandıktan sonra yapılacaktır. 
 
3. Aşama  - Üretim 
Kalite kontrollü tesisimizde ahşap merdivenlerinizin imalatını gerçekleştirerek size en kaliteli ürünü sunmayı garanti ediyoruz. Her basamak mükemmel bağlantılı bir merdiven tesis etmek amacıyla onaylı imalat çizimleri üzerinde gösterildiği gibi bire bir üretilmiştir. Üretimin son aşamalarında korkuluk sistemi sıralı olarak numaralandırılmış şekilde ve çabuk ve kolay kurulum için monte edilecek ve sökülecektir. Kavisli üst korkuluk, merdiveninizin eğimine tam olarak oturacak şekilde bükülecektir. Şev kesilmiş ve yarıçaplı bağlantılar, kemer kalıpları gibi Gürecioğlu Ahşap farklılıklarından birçoğu ve de renk uyumlu kaplanan kısımların imalatı bu aşamada uygulanır; mükemmel bir nihai ürün elde etmek amacıyla... 
 
4. Aşama - Teslimat ve Montaj
Ahşap merdiveniniz bitmeden önce teslimat organizasyonunu yapmak için sizi arayacağız. Aynı zamanda da bir Teslimat Bildirimi ve Yerinde Hazırlık Kılavuzu göndereceğiz. Bunlar teslimat ve montaj için diğer gerekli ve önemli bilgilerin yanında Ahşap merdiveninizin size ulaşabileceğini beklediğiniz gün ve saati bildirecektir. Tüm çevredeki lojistik nakliye ve teslimatın üstesinden gelebilmek için donatılmış Lojistik Departmanımız basamak sisteminin paketlenmiş, nakledilmiş, güvenle ve zamanında teslim edilmiş olduğunu taahhüt eder. Ağır-iş ambalajlaması merdivenin tamamının sarılıp korunmasını sağlamak amacıyla kullanılır ve de ev veya binanızın hali hazırda inşaat durumunda olabileceğini göz önünde bulundurarak ahşap merdiveninizi korumak amacıyla münferit basamak koruyucuları uygulanır.
Etiketler:
Ahşap Merdiven Sistemleri
19/09/2017
Ahşap Merdiven Sistemleri
ahsap merdiven kaplama
ahsap merdiven
merdiven boyama
Ahşap Merdiven SistemleriAhşap Merdiven Sistemleri   Ahşap Merdiven Sistemleri @2011 Tüm Hakkı Saklıdır.
    Tasarım:Yaztek Teknoloji